Workshop voelen
workshop voelen
workshop voelen
Voelen in motion
Thuiskomen in je lichaam

Thuiskomen in je lichaam
Voel, beweeg, laat los – alles wat er is, mag er zijn.
Je leeft veel in je hoofd. Denken, plannen, oplossen — maar voelen gebeurt vaak onder de radar. Voelen wat er écht speelt vraagt geen woorden, maar contact.
Voelen in Motion is een workshop waarin je vertraagt en terugkeert naar jezelf. Niet door te denken, maar door te bewegen. Deze workshop rond lichaamsbewustzijn en beweging nodigt je uit om opnieuw contact te maken met je lichaam en te luisteren naar wat er vanbinnen leeft.
We gebruiken beweging als ingang om te voelen wat zich aandient: spanning, stress, energie, zachtheid. Alles wat er is, mag er zijn. Zonder analyse, zonder oordeel.
Er zijn geen regels, geen passen en geen juiste manier. Geen prestatie, geen perfectie. Alleen jij, in contact met jezelf, hier en nu.
Door te bewegen zonder doel of vorm ontstaat ruimte. Ruimte om te voelen. Ruimte om los te laten. Ruimte om te ervaren wat jouw lichaam al weet, maar misschien nog niet kon zeggen.
Voelen in Motion nodigt je uit om:
BE PRESENT IN YOUR BODY,
AND YOUR MIND WILL FOLLOW
Zondag 2 augustus
De lesuren zijn van 10u tot 17u
welkom 30 minuten voor aanvang.
dagworkshop € 150 incl 21% BTW
Drank en lichte maaltijd zijn inbegrepen.
Wat mag je verwachten?
Voor deze workshop hoef je enkel jezelf mee te brengen, wij zorgen voor de rest.

Fran geeft training in trauma en sessies coaching, traumahealing en personal training. Ik werk graag met het lichaam tijdens energetische kine. Het is zo boeiend wat je allemaal kan aflezen aan de reacties en houding van het lichaam. De kennis en kunde van trauma is ook heel bruikbaar in de context van personal training en de context van migranten jongeren.